Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Ślusarz

Data opublikowania: 26-10-2016 08:48:13 | Imię i nazwisko: Agencja Concordia | Miejsce: Gliwice - śląskie | 164 razy wyświetlane |

Oferta 2/MK

rn

Dla naszego klienta Pracodawcy Niemieckiego zrn siedzibąrn w Lastrup poszukujemy osoby na stanowisko:rn ŚLUSARZ rn

rn

Podstawowe obowiązki to:

rn

kładzenie kabli i obudowywanie ich w osłonyrn wykonywanie irn montaż uchwytów i podstawrn montaż komponentów wszelkiegorn rodzajurn prace spawalnicze z i bez certyfikatówrn serwis armaturyrn i ciepłowniczyrn montaż orurowania i kanałówrn sporządzaniern dokumentacjirn MIEJSCE WYKONYWANIA PRACYrn Lastrup – siedzibarn firmy, Klient ma budowy na terenie całych Niemiec, inne miastorn dorn ewentualnego potwierdzenia

rn

Wymagania:rn – potwierdzenie wykształcenia kierunkowego jako:rn ślusarz, tokarz, frezer;rn - minimum 3 lata doświadczenia;rn -rn pewne obchodzenie się z dokumentacją techniczną;rn - znajomośćrn języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, tj. A2;rn - własnern auto

rn

Oferujemy:rn - niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u klientarn (nie poprzez Agencję);rn - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;rn -rn prawo do płatnego urlopu;rn - prawo do wypłaty dodatkowychrn pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld);rn - możliwośćrn nawiązania długotrwałej współpracy;rn - stałe podwyżki wrn zależności od kwalifikacji i czasu pracy;rn - przeszkolenie przedrn rozpoczęciem pracy;rn - pomoc w znalezieniu mieszkania;rn -rn ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych i możliwościrn korzystaniarn z niemieckiej opieki zdrowotnej rn - możliwość pobieraniarn świadczeń Kindergeldrn - opłacanie składek w Niemczech dajern prawo do korzystania z niemieckiej emeryturyrn - po pół roku pracyrn możliwy zasiłek rodzinny

rn

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy orn przesyłanie CV rn na fachowcy@agencja-concordia.pl

rn

UWAGA: w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 2/MK

rn

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

rn

tel. 515 633 746, rn tel. 32 718 64 58 rn tel. 504 131 616rn tel.rn 32 718 65 20

rn

-11,88 euro brutto/h + ok.35 eurorn diety/dzień

rn

- niemiecka umowa o pracę bezpośrednio urn klienta

rn

- klient pomaga w znalezieniu mieszkania

rn

MUSI być język komunikatywny + własnyrn samochód rn

rn

Kontakt Agencja Concordia: Ślusarz

Telefon: 515633746

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |