Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Spawacz MIG/MAG TIG

Data opublikowania: 26-10-2016 08:47:38 | Imię i nazwisko: Agencja Concordia | Miejsce: Gliwice - śląskie | 168 razy wyświetlane |

Oferta: 07/08/LE

rn

rn

rn SPAWACZ MIG/MAG TIG (całe Niemcy)rn

rn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

rn

-spawanie blach, rur, konstrukcjirn orazrn innych elementów metodami MIG/MAG TIG

rn

-prace spawalniczo – ślusarskie

rn

- przygotowanie i łączeniern konstrukcji do spawania, obrabianie spawów

rn

-praca na podstawie rysunkurn technicznego

rn

rn

rn WYKSZTAŁCENIE:rn

-średnie techniczne/ zawodowern kierunkowe

rn

rn

rn KURSY/UPRAWNIENIA:rn

-aktualne uprawnienia spawalnicze

rn

rn

rn DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:rn

-minimum 2 lata -zdolnościrn manualne,rn dokładność, precyzja

rn

rn

rn WYMAGANIA DODATKOWE:rn

-znajomość języka niemieckiego (rn mile widziana znajomość języka fachowego)

rn

-własne auto

rn

-mile widziane doświadczenie w pracyrn na terenie Niemiec

rn

OFERUJEMY:

rn
    rn
  • rn

    stabilne zatrudnienie w oparciurn o umowę o pracę

    rn
  • rn
  • rn

    bardzo atrakcyjne zarobki

    rn
  • rn
  • rn

    dodatkowe świadczenia socjalne

    rn
  • rn
  • rn

    bezpieczeństwo pracy irn ubezpieczenie

    rn
  • rn
  • rn

    terminowe wypłaty

    rn
  • rn
rn
    rn
  • rn

    pracę u stabilnychrn Zleceniodawców

    rn
  • rn
  • rn

    zakwaterowanie

    rn
  • rn
  • rn

    jasne zasady współpracy - opiekęrn koordynatora

    rn

    Zainteresowane osoby prosimy orn CV na adres mailowy justyna.salamon@agencja-concordia.pl wrn temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lubrn numeru oferty

    rn
  • rn
rn

rn

rn

W razie pytań prosimy o kontakt podrn nr:

rn

515 633 746, 32 718 64 58 ,534 483rn 111,rn 32 729 81 54 rn

rn

rn

rn

- umowa orn pracę (podatki w DE, zus w PL)

rn

- zwracamy dorn 60 euro kosztów dojazdu

rn

- bez językarn 10,60 euro brutto/hrn

rn

- z językiemrn 11,20 euro brutto /hrn

rn

- kindergeld

rn

- bezpłatnern zakwaterowanie

Kontakt Agencja Concordia: Spawacz MIG/MAG TIG

Telefon: 515633746

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |